IndeksIndeks  FAQFAQ  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

Poza Kurtyną

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek


T: 0 P: 0


Brak nowych postów

T: 0 P: 0

Zakątek poza fabularny, stworzony specjalnie, żeby poznać się nawzajem i porozmawiać na różne ciekawe tematy niezwiązane z grą.


Brak nowych postów

T: 0 P: 0

Czekając na odpisy zawsze możecie umilić sobie czas forumowymi grami. Jest to świetnie miejsce, aby pośmiać się oraz poznać innych graczy. Świetny sposób na zabicie nudy związanej z oczekiwaniem. Jeden z nielicznych działów, w którym można pisać ile się chce. No, o ile to zgodne z zasadami zabawy.


Brak nowych postów

T: 0 P: 0

Chcesz pochwalić się twoją twórczością? Dobrze trafiłeś! Stwórz własną avatarnię pomagającą innym, mniej doświadczonym pod tym względem użytkownikom.

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane

BANNERYBFFBUTTONY

TOPLISTY
Styl został wykonany przez Cirille. Za użyczenie kodu na ogłoszenie dziękuję Elijah i Aria. Przeróbka została wykonana przez Cirille. Inne kody zostały wykonane z pomocą różnych tutoriali. Kod w stopce jest autorstwa Konwers.

Właścicielką i pomysłodawczynią jest Cirille. Mechanizm jest w danej części wykonany przez Cirille z małą pomocą innej osoby, za co dziękuję. Forum chronione Prawami Autorskimi i Każde Kody! Chcesz z Czegoś skorzystac? Zapytaj!.